تاریخچه شرکت پارکینگ سازان پارسیان

شرکت پارکینگ سازان پارسیان در سال ۲۰۰۸ با دریافت نمایندگی انحصاری از شرکت های DONG NAM از کشور کره جنوبی و SHENZHEN YEEFUNG و HUNAN وJIU ROAD PARKING  از کشور چین در زمینه پارکینگ های مکانیزه و شرکت سانو اتریش LIFTKAR-SANO در زمینه دستگاه پله بر فعالیت مینماید.

 

این شرکت با استفاده از دانش فنی و تجربیات شرکت های فوق الذکر و با همکاری پرسنل آموزش دیده ، کارخانه ای را در محدوده کرج با هدف بومی سازی احداث نموده که طراحی ، ساخت استراگچر ، نصب و راه اندازی و عرضه تجهیزات مرتیط با پارکینگ مکانیزه در این مکان انجام میپذیرد.

  • بیش از 16 سال تجربه
  • بیش از 2 هزار مشتری خوشحال و پروژه های به پایان رسیده
  • تجربه پیاده سازی پروژه های بزررگ
1386

شروع 

شرکت پارکینگ سازان پارسیان طراحی ، تولید و نصب پارکینگ های مکانیزه در سال 1386 با مشارکت موسسین و متخصصین دو شرکت معتبر که در امر تولید لوازم خانگی (شرکت هیمالیا - تأسیس 1360) و سیستم کنترلرهای الکترونیکی (شرکت شهم الکترونیک - تأسیس 1371) فعالیت دارند ، بررسی و مطالعات لازم در زمینه ساخت و تولید پارکینگ های مکانیزه را آغاز نمودند.

1388

ثبت شرکت

شرکت پارکینگ سازان پارسیان در نیمه اول سال 1388 در اداره کل ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به شماره 352376 با هدف بازرگانی و تولیدی و ثبت تأسیس گردید.

1402

پیاده سازی پارکینگ های مکانیزه در همه‌ی ابعد و همه مدل ها با در نظر گرفتن استاندارد های مورد نیاز برای تکمیل پروژه

گواهی نامه نمایندگی شرکت های خارجی

پروژه های در حال انجام4
مشتریان ما47
همکاران ما16
طرح ها310
پروژه های تکمیل شده1052
تیم اجرایی شرکت

معرفی

اعضای تیم

مایک کینگ من

موسس شرکت، مدیر

جک مک کالیستر

توسعه دهنده وب

الیزابت گرین

طراح ارشد